Värsked tööpakkumised

Tootmistööline

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 126113

Tööpakkumise number

126113

Töö kirjeldus

Eesti juhtiv aknakatete ja kapisüsteemide tootja AS Sunorek otsib kardinapuude tehase meeskonda kardinasiinide valmistajat, kelle tööülesanneteks on kardinasiinide lõikamine ja komplekteerimine, transpordi- ja laadimistööd.
Tehas asub Tabasalus, Ilmandu külas. Kasuks tuleb auto kasutamise võimalus. Kulutused sõidule kompenseerime.

Nõudmised kandidaadile

Kandidaadilt ootame positiivset ellusuhtumist, initsiatiivikust, füüsilist vastupidavust, kiirust, täpsust. Kasuks tuleb tootmisalane töökogemus.

Pakume väljaõpet, kaasaegset töökeskkonda ja nooruslikku meeskonda. Töötajal on võimalus areneda firmasiseselt.

Asukoht:
Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
2. november 2007
Kuulutus sisestati:
2. oktoober 2007

Aknakatete, kardinapuude tootmine, hulgi- ja jaemüük; kapisüsteemide, liuguste ja vaheseinte tootmine ja müük