Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #520602

Tootmistööline

CVKeskus.ee klient
Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Seoses uue tootmishoone valmimisega Jüri Tehnopargis pakume tööd tootmistöölisele, kelle peamisteks ülesanneteks on:

  • puitkarkass-elementide valmistamine ning elementidest moodulite koostamine
  • moodulitele fassaadide ehitamine
  • uste ja akende paigaldamine
  • moodulite paigaldus ja remonditööd
  • töö on ühes vahetuses kell 7.00 -15.30

Ootused kandidaadile

  • omad tehnilist taipu
  • valdad eesti keelt suhtemistasandil
  • oled kohusetundlik, täpne, aus

Kasuks tuleb
  • jooniste lugemise oskus
  • varasem töökogemus
  • sildkraana operaatori tunnistus

Ettevõte pakub

  • väljaõpet
  • püsivat töösuhet arenevas rahvusvahelises ettevõttes
  • sõbralikku meeskonda ja kaasaegseid töötingimusi äsja valminud tootmishoones
  • lisaks põhipalgale preemiat vastavalt töötulemustele
  • spordikompensatsiooni ja palju teisi omatöötaja soodustusi

Tööpakkumise number
#520602

Asukoht:
Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Brutopalk: Kuni 1250 €/kuus
Kuulutus aegub:
27. märts 2018
Kuulutus sisestati:
26. veebruar 2018

Ramirent Baltic AS on üks suuremaid ehitusseadmete rendifirmasid Eestis kuuludes rahvusvahelisse kontserni, mille tütarfirmad asuvad kümnes Euroopa riigis. Rendime parima kvaliteediga tööriistu, ehitusseadmeid ja pakume nendega seotud teenuseid.
2017. a alguses alustas tööd Ramirendi moodulmajade tehas.

Samas on Ramirent enamat, kui lihtsalt masinad. Meie väärtuslikem vara on inimesed, nende teadmised ja kogemused. Seoses ettevõtte järjepideva arenguga vajame oma kollektiivi veel rohkem teadmisi ja oskusi. Pakume tööd TOOTMISTÖÖLISELE.

Vaata rohkem