Värsked tööpakkumised

Tootmistööline

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 437570

Tööpakkumise number

437570

Töö kirjeldus

Seoses uue tootmishoone valmimisega Jüri Tehnopargis pakume tööd tootmistöölisele, kelle peamisteks ülesanneteks on:

• puitkarkass-elementide valmistamine ning elementidest moodulite koostamine
• moodulitele fassaadide ehitamine
• uste ja akende paigaldamine
• moodulite paigaldus ja remonditööd

Nõudmised kandidaadile

• omad tehnilist taipu
• valdad eest keelt suhtemistasandil
• oled kohusetundlik, täpne, aus

Kasuks tuleb
• jooniste lugemise oskus
• varasem töökogemus
• sildkraana operaatori tunnistus

Ettevõte pakub

• väljaõpet
• püsivat töösuhet arenevas rahvusvahelises ettevõttes
• kindlat sissetulekut
• sõbralikku meeskonda ja häid töötingimusi

Asukoht:
Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
22. september 2016
Kuulutus sisestati:
24. august 2016

Ramirent Baltic AS on üks suuremaid ehitusseadmete rendifirmasid Eestis, kuulume rahvusvahelisse kontserni, mille tütarfirmad asuvad kolmeteistkümnes Euroopa riigis. Eestis asuvad Ramirendi rendipunktid Tallinnas (neli rendipunkti), Keilas, Pärnus, Tartus, Võrus, Viljandis, Paides, Kuressaares, Haapsalus, Rakveres, Jõhvis, Kohtla-Järvel ja Narvas. Ramirendi tootevalikus on väiketööriistad ja tõsteseadmed, soojendus- ja elektriseadmed, tellingud ja piirdeaiad, telgid ja keemilised käimlad, ehitussoojakud ja merekonteinerid, laadurid ja ekskavaatorid, pinnaserullid ja tornkraanad, betoonraketise vormid ja toestused. Pakume parima kvaliteediga tööriistu, ehitusseadmeid ja nendega seotud teenuseid.