Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #377826

Tootmistööline

CVKeskus.ee klient
Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • Juhtmeköidiste valmistamine vastavalt tööjuhisele ja lauajoonisele.

Ootused kandidaadile

  • Vähemalt põhiharidus
  • Korrektne
  • Täpne
  • Valmis töötama vahetustega

Ettevõte pakub

  • Kaasaegset töökeskkonda
  • Arenguvõimalusi
  • Väljaõpet kohapeal
  • Transporti Tallinna,Paldiski ja Turba suunal

Lisainfo

Lisainfo: Töökoht asub Keilas

Tööpakkumise number
#377826

Asukoht:
Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
23. mai 2015
Kuulutus sisestati:
23. aprill 2015

PKC Eesti AS on PKC Group OY kontserni kuuluv ettevõte, mille põhitegevuseks on juhtmeköidiste ja ühenduskaablite tootmine Skandinaavia juhtivatele auto- ja elektroonikatööstusettevõtetele. Ettevõte on jõudsalt arenev ja laienev ning praeguseks hetkeks on töötajate ca 1100. PKC Eestil on tehased Keilas ja Haapsalus.

Vaata rohkem