Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #246578

Tootmistööline

CVKeskus.ee klient
Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • käsitöömahukate plasttoruliitmike, kontrollkaevude jms valmistamine
  • materjalide ettevalmistamine kasutamiseks
  • valmistoodangu pakkimine, transport
  • tootmis- ja kvaliteediraportite täitmine

Ootused kandidaadile

  • keskharidus
  • tehniline taip, täpsus
  • iseseisvus
  • korrektsus
  • kohuse- ja vastutustundlikkus
  • valmidus meeskonnatööks
  • mõõduka füüsilise koormuse taluvus
  • eesti keele oskus suhtlustasandil

Kasuks tuleb:
  • tisleri oskused
  • inglise keele oskus suhtlustasandil
  • tõstukijuhi load

Ettevõte pakub

  • tööks vajalikku väljaõpet
  • stabiilset töökohta arenevas ettevõttes
  • kaasaegset töökeskkonda

Tööpakkumise number
#246578

Asukoht:
Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja või lepinguline / vabakutseline, töö sobib ka üliõpilastele
Kuulutus aegub:
28. detsember 2011
Kuulutus sisestati:
15. detsember 2011

Pipelife Eesti AS on plasttorusid, -toruliitmikke ja -kaevusid tootev ettevõte. Oma toodangut turustame nii Eestis kui ka ekspordime Baltikumi, Skandinaaviasse ning Venemaale.

Vaata rohkem