Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #50541

Tootmistööline

CVKeskus.ee klient
Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

- Töö puidutöötlemismasinatel tootmisüksuses
- Toodete komplekteerimine ja pakkimine
- Abitööd

Ootused kandidaadile

- Hea tervis ja füüsiline vorm
- Kohusetunne ja koostöövalmidus
- Valmisolek vahetustega tööks
- Kasuks tuleb eelnev töökogemus puidutöötlemisettevõttes

Ettevõte pakub

- sõbralikku ja meeldivat kollektiivi
- hea töö eest väärilist tasu

Lisainfo

Töökoht asub: Tõdval, Saku vallas, Harjumaal.
Sooviavalduse ja CV võib saata ka aadressil: Teaduse 1, Saku, 75501 Harjumaa või ivi.link@palktare.ee.

Tööpakkumise number
#50541

Asukoht:
Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Brutopalk: Alates 5000 €/kuus
Kuulutus aegub:
30. september 2005
Kuulutus sisestati:
31. august 2005

Palktare on pikaajalise tootmise-ja ekspordikogemusega ettevõte. Tegeleme palkehitiste projekteerimise, tootmise, müügi ja paigaldamisega.
Firma asutati 1993 aastal ja on tänaseni üks juhtivaid palkmajatootjaid Eestis. Meie toodetud ja paigaldatud palkmaju võite leida rohkem kui 22 riigist.

Vaata rohkem