Tööpakkumise number

593972

Orkla Eesti AS (Kalevi ja Põltsamaa Felix) Tootmistööline

Töö kirjeldus

Peamine ülesanne on
- valmistada liinil komme ja šokolaadi
- pakkida tooteid pakkeautomaadil või käsitsi karpi

Tööaeg: 8-tunnine vahetustega töö (summeeritud tööaeg) esmaspäevast reedeni.Töövahetused: 6:30 - 15:00, 14:15 - 22:45; kõrghooajal sptembrist detsembrini võib lisanduda öine töövahetus 22:30 -7:00.


Nõudmised kandidaadile

Kandideerima ootame inimesi, kes ei pelga tootmistööd (sh öötöö), on töös hoolsad ja tähelepanelikud, valmis vastupidavust nõudvaks füüsiliseks tööks. Kasuks tuleb varasem toiduainetetööstuse töökogemus.


Ettevõte pakub

Tööalast väljaõpet, tasuta lõunasuppi, bussitransporti tööpäeva alguses ja lõpus liinil Tallinn (kesklinn, Mustamäe, Lasnamäe) Kalevi tehas- Tallinn.
Toetusi perekondlike sündmuste puhul. Võimalust osa saada meie toodete degusteerimisest. Töötasu põhipalga ja lisatasuna.


Asukoht:
Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja või praktika (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
28. mai 2019
Kuulutus sisestati:
29. aprill 2019
Soovin kandideerida

Tootmistööline


ORKLA EESTI AS (KALEVI JA PÕLTSAMAA FELIX)

ORKLA EESTI AS on Eesti juhtiv toiduainetetööstusettevõte, kuhu kuuluvad maiustusi valmistav KALEVI tehas ja valmistoite ning mahlu tootev PÕLTSAMAA tehas. Ühendame endas pikaajalisi traditsioone ja kogemusi ning innovaatilist tulevikku suunatud hoiakut. Meie toodangu peamisteks sihtturgudeks on lisaks Eestile teised Balti riigid ja Skandinaaviamaad. Kalevi ja Põltsamaa kaubamärgid on juba aastaid Eesti armastatuimate seas. Kuulume Põhjamaade juhtivasse toiduainete ja esmatarbekaupade kontserni Orkla. Anname tööd ligi 600-le inimesele.

Avan ettevõtte profiili