Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #305163

Tootmistööline

CVKeskus.ee klient
Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • Lihtsamate toitude valmistamine ja pakendamine

Ootused kandidaadile

  • Kohusetundlik
  • Nõus töötama vahetustega k.a. öösel
  • Head pingetaluvust
  • Nõus töötama jahedas keskkonnas

Ettevõte pakub

Konkurentsivõimelist palka ja lisatasusid

Lisainfo

Tööasukoht: Loo alevikus, firmal sõidab buss kindlat marsuuti Tallinnast tööle ja tagasi.

Tööpakkumise number
#305163

Asukoht:
Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
19. mai 2013
Kuulutus sisestati:
19. aprill 2013
Lisainfo palga kohta:
2,75 (katseajal) + lisatasud

Lunden Food OÜ on Loo alevikus alates 2007. a tegutsev toiduainetööstus, kes kuulub Soome toiduainekontsernile OY Lunden AB. Lundeni kaubamärk JALOSTAJA on üks tuntumaid Soomes. Lunden Food OÜ suurimad sihtturud on Soome jaekaubandusketid ja reisilaevade restoranid, Eestis leiate meie tooteid Statoili bensiinijaamades. Ajaleht „Äripäev“ tunnistas Lunden Food OÜ 2011. a Eesti parimaks toiduainetööstuseks. Käesoleval hetkel töötab ettevõttes 120 inimest ja aastane toodang ületab 1000 tonni piiri.

Vaata rohkem