https://www.cvkeskus.ee/28455

Leidsid aegunud tööpakkumise

Vaata hoopis uusi tööpakkumisi Sinu valdkonnas!

Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #28455

Tootmistööline

CVKeskus.ee klient
Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Pakume tööd pakendajatele (liinitöölistele).


Ootused kandidaadile

  • iseseisva töö kogemus seadmete ja mehhanismidega
  • korrektsus, ausus, kohusetunne
  • soov õppida ja areneda koos ettevõttega
  • head eeldused meeskonna- ja iseseisvaks tööks
  • hea tervis ja füüsiline vorm


Ettevõte pakub

  • kaasaegset töökeskkonda
  • tööalast väljaõpet ning koolitust
  • arenemisvõimalusi rahvusvahelises ettevõttes


Tööpakkumise number
#28455
Kandideerid järgmisele tööpakkumisele:
Tootmistööline
Tahtsime Sulle teada anda, et järgnev kandideerimisprotsess ei toimu tööportaalis. Tööandja soovib, et jätkaksid kandideerimist nende karjäärilehel / värbamisplatvormil. Loodame, et saad soovitud töökoha!
Tahtsime Sulle teada anda, et järgnev kandideerimisprotsess ei toimu tööportaalis. Tööandja soovib, et jätkaksid kandideerimist nende karjäärilehel / värbamisplatvormil. Loodame, et saad soovitud töökoha!