Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #222363

Tootmistööline

CVKeskus.ee klient
Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • materjalide ja toodangu ettevalmistamine ja käsitlemine pakendeid tootvas ettevõttes ;

Ootused kandidaadile

  • vajalik on varasem töökogemus tootmises;
  • hea eesti keele oskus kõnes;
  • rutiinse töö taluvus;
  • tehniline taip;

Ettevõte pakub

  • töö 2-hes vahetuses, E-R (06:00-14:30;14:30-23:00);
  • väljaõpet kohapeal;
  • ajakohast töökeskkonda;
  • aktiivset ja tegusat kollektiivi;

Töö on sobiv ka naisterahvale.

Lisainfo

Töökoht asub Lagedil, Harjumaal

NB! Vajalik oma transpordivahendi olemasolu!

Tööpakkumise number
#222363

Asukoht:
Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
lepinguline / vabakutseline (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
27. märts 2011
Kuulutus sisestati:
16. märts 2011

CVKeskus.ee klient

Vaata rohkem