Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #672532

TOOTMISTÖÖ NORRAS

CVKeskus.ee klient
Norra
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Pakume pikemaajalist tööd Norras tootmises ning laos.

Tööülesanneteks on terastrossidest võrkude koostamine.

Töö on ühes vahetuses ja sõlmitakse Norra tööleping.

Majutus maksab 350 eurot / kuus, sõite ei kompenseerita.

Töö algus koheselt.

Ootused kandidaadile

Ootame kandideerima varasema tootmis- ja laotöö kogemusega inimesi, kes on valmis minema pikemaks ajaks Norra tööle.

Inglise keele oskus on vajalik ning laotöös on vaja ka tõstukijuhi tunnistust.

Täpsem väljaõpe kohapeal.

Pakume Norra töölepingut ja Norra kollektiivlepingu järgseid töötingimusi ja tasu.

Organiseerime majutuse.

Kandideerimiseks oalume saata oma Inglise keelse CV aadressile

vaino.talli (ät) astrastar.ee

Lisinformatsiooni saab telefonilt 5088852

Tööpakkumise number
#672532

Asukoht:
Norra
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Brutopalk: 18.5 - 19 €/tunnis
Kuulutus aegub:
21. oktoober 2020
Kuulutus sisestati:
16. oktoober 2020

CVKeskus.ee klient

Vaata rohkem