Värsked tööpakkumised

Tööpakkumise number #638673

Tootmistehnoloog

Firma nimi peidetud
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Otsime kolleegi, kelle vastutusvaldkonnaks on tootmise toetamine ja parendamine tehnoloogilistes küsimustes, et tooted saaksid kvaliteetsed ja töö oleks efektiivne.

Sind iseloomustab taiplikus, initsiatiivikus ning hea suhtlusoskus nii eesti kui ka vene keeles.

Nõudmised kandidaadile

Kasuks tuleb
- huvi toidu ja tehnoloogia vastu
- varasem valdkonnas töötamise kogemus

Ettevõte pakub

Meie pakume,
- põnevat erialast tööd tänapäevases tootmises
- enesearendamise võimalust
- kaugtöö võimalust
- sõbralikke ja toetavaid töökaaslasi
- tööandja transporti kesklinnast tööle ja tagasi
- mitmeid ettevõttesiseseid soodustusi
- toetatud spordivõimalusi

Tööpakkumise number
#638673

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
23. veebruar 2020
Kuulutus sisestati:
5. veebruar 2020

AS Balbiino on 100% Eesti kapitalil põhinev NG Investeeringud gruppi kuuluv ettevõte, mille põhitegevuseks on jäätise tootmine ja müük ning sügavkülmutatud toodete vahendus.
Balbiino tuntumad kaubamärgid on Onu Eskimo, Balbiino Classic, Vanilla Ninja, Raks, Smuutike ja Härmavili.
Ainsa Baltikumi jäätisetootjana omab Balbiino jäätisetootmine rangeimate toiduohutusnõuete täitmisele ja stabiilsele kvaliteedile viitavat rahvusvahelist BRC (British Retail Consortium) sertifikaati.

Vaata rohkem