Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #671182

Tootmistehnoloog

CVKeskus.ee klient
Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Asukoht: Harjumaa
Töö tüüp: täistööaeg
Lisainfo: palgatöötaja

Kuulutus sisestati: 7. oktoober 2020
Kuulutus aegub: 6. november 2020

Töö kirjeldus

KELLELE USALDAME

  •     optimaalse ressursikasutuse tootmisprotsessides

  •     tootmisprotsesside ja -tehnoloogiate väljatöötamise, juurutamise ja                  arendamise

  •     tööoperatsioonide mõõtmise, analüüsimise ja optimeerimise

  •     tootmise marsruutkaartide ja -materjalilehtede koostamise ning jälgimise

  •     arendusprojektides ja töörühmades osalemise

  •     prototüüpide tootmise ja juhtimise

Ootused kandidaadile

KELLELT EELDAME

  •     ehitusalast haridust (soovitavalt puidutööstuse erialal)

  •     eelnevat töökogemust tootmises vähemalt 2 aastat

  •     tehniliste jooniste lugemise ja koostamise oskust

  •     eesti ja inglise keele oskust kõnes ja kirjas, vene keele suhtlusoskust

  •     väga head arvutioskust ja analüüsivõimet

  •     head tehnilist taiplikkust ja süsteemsust

Ettevõte pakub

OMALT POOLT PAKUME

  •     stabiilset töökohta ja võimalust teostada oma ideid

  •     panusele väärilist tasu

  •     kaasaegset töökeskkonda ja töövahendeid

  •     sõbralikku ja toetavat meeskonda

  •     toredaid  ühisüritusi

Tööpakkumise number
#671182

Asukoht:
Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
6. november 2020
Kuulutus sisestati:
7. oktoober 2020

OÜ Harmet on kohalikul kapitalil põhinev Eesti üks suuremaid moodulmajade ja ehitussoojakute tootmise ning paigaldamisega tegelevaid ettevõtteid. Ettevõtte toodang eksporditakse peamiselt Skandinaaviamaadesse. Meie tehased asuvad Kumnas, Pärnus ja Tutermaal, kokku töötab ettevõttes ca 450 inimest.
Ootame meeskonnaga liituma oma eriala parimaid esindajaid.

Vaata rohkem