Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #347115

Tootmistehnik

CVKeskus.ee klient
Tartu, Tartumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

-valutehnoloogia tootmisprotsesside järgimine, efektiivsemate tootmismeetodite arendamine, parenduste, muudatuste elluviimine, tulemuste protokollimine ning analüüs;
- andmete korrigeerimine ja analüüs;
- tööaegade mõõtmine, korrigeerimine vastavalt tööoperatsioonidele;
- tööjuhendite koostamine, kaasajastamine;
- tootmistööliste juhendamine, koolitamine.

Ootused kandidaadile

- tehniline eriharidus;
- praktilist kogemust, soovitavalt metallitöötlemise valdkonnas;
- jooniste ja tehnilise dokumentatsiooni lugemise oskust;
- töökust, iseseisvalt töötamise oskust;
- võõrkeele oskus (inglise, vene);
- autojuhiluba (B-kategooria),;
- arvuti kasutamise oskus, Monitori programmi tundmine tuleb kasuks.

Head eneseteostuse võimalust, põnevat ja pingelist tööd, kaasaegset töökeskkonda, tulemusele orienteeritud meeskonda koos väärilise tasuga ning sportimise võimalusi.

Lisainfo

Kandidaatidega võetakse ühendust peale kuulutuse aegumist.

Tööpakkumise number
#347115

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
25. juuli 2014
Kuulutus sisestati:
25. juuni 2014

IAC Tartu AS tegutseb alates 2001. aastast valutehnoloogia alal - kergmetallide valuga ja valandite mehaanilise töötlemisega. Ettevõtte klientideks on Scania, Volvo, Parker Hannifin, Bosch Rexroth ja teised maailma juhtivad tootjad.

Vaata rohkem