Värsked tööpakkumised

Tootmistehnik

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 117190

Tööpakkumise number

117190

Töö kirjeldus

Seoses tootmise edasise kiire laiendamisega pakume tööd tootmistehnikutele, kelle töövaldkonnaks on tootmise mitmesugused tugifunktsioonid: seadmete hooldus, veaotsing, tootmise ettevalmistamine, tehniline dokumentatsioon, kvaliteedikontroll jms. Meie töökeskkond on igati ajakohane; oskuste ja kogemuste kasvades on võimalik liikuda edasi nii ameti- kui palgaredelil.

Nõudmised kandidaadile

• tehniline kutseharidus või pikem tehnika-alane töökogemus
• tavakasutaja arvutioskused
• kasuks on keeleoskused
• arenemis- ja õppimissoov
• täpsus ja püsivus
• valmidus meeskonnatööks

Ettevõte pakub

• huvitavat ja vastutusrikast tööd
• kaasaegset töökeskkonda rahvusvahelises kontsernis
• mitmeid soodustusi
• arenguvõimalusi

Lisainfo

Väljaõpe kohapeal.

Asukoht:
Saaremaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
26. august 2007
Kuulutus sisestati:
26. juuli 2007

Incap on jõuliselt arenev lepinguline elektroonikatootja, kelle teenused hõlmavad elektroonikatoodete kogu elutsükli konstrueerimisest ja tootmisest kuni remondi- ja hooldusteenusteni. Kontserni klientideks on telekommunikatsiooni, energeetika, automatiseerimis- ja protsessitööstuse, mõõtetehnika ning turvaseadmete ja meditsiiniseadmete juhtivad seadmetarnijad. Kontserni käive 2006.a. oli 89 miljonit eurot ja selle teenistuses on praegu 760 töötajat. Incapi tehased paiknevad Soomes Helsingis, Vuokattis, Vaasas ja Kempeles ning Indias Tumkuris ja Eestis Kuressaares.