Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #171036

Tootmistehnik

CVKeskus.ee klient
Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Ootame oma Metaformi ärisuuna meeskonnaga liituma
TOOTMISTEHNIKUT, kelle põhiülesanneteks on õpetada tootmistöölistele tootmisprotsessi nõudeid, tehniliste jooniste lugemist, valmistoodete mõõdistamist, töölehtede, marsruutkaartide jmt tootmisdokumentatsiooni täitmist. Nimetatud ülesande täitmiseks koolitusmaterjalide ja koolitusplaani koostamine ning teadmiste kontroll. Lisaks on tema ülesandeks teha tihedalt koostööd kvaliteedi ja tehnoloogia küsimustega tegelevate töötajatega, et selgitada välja probleemsed tooted, jälgida nende tootmisprotsessi ning teha ka toodete pistelist kontrolli. Samuti koostöös tehnoloogidega tegelema tootmisprotsessi, -dokumentatsiooni ning jooniste parandamise ja tööde normeerimisega.

Ootused kandidaadile

Sobivalt kandidaadilt eeldame
vähemalt keskharidust, töökogemust tootmisettevõttest, väga heal tasemel vene keele suulist ja kirjalikku oskust ning vähemalt heal suhtlemistasemel eesti keele oskust, väga heal tasemel tehniliste jooniste lugemise oskust, ISO 9001 standardi nõuete tundmist, mõõteseadmete (nihik, kruvik) kasutamise oskust, erinevate lehtmetallide tundmise oskust.
Kandideerijat peab iseloomustama rõõmsameelsus, kannatlikkus, järjepidevus, süsteemsus, tehniline taiplikkus, tahe õpetada ning kehtestamisoskus.
Vajalik arvutikasutamise oskus (Word, Excel, Outlook) tavakasutaja tasemel. Eeliseks on varasem kokkupuude majandustarkvaraga Axapta.

Pakume eesmärgile orienteeritud meeskonnas arendavat tööd, kus igapäevasteks toetajateks on sama ärisuuna vahetuse vanemad ja tootmisjuht ning koostööpartneriks personalijuht. Samuti korralikku töötasu.
Töö on kahes vahetuses: 7.00-15.30 ja 15.30-24.00
Tööle sõitmiseks saab kasutada Tallinna kesklinnast või Maardust väljuvat tasuta transporti.

Lisainfo

Töökoht on aadressil Maardu, Vana-Narva mnt 30/1(Peterburi mnt äärses tööstuskülas)
Info telefonil 6 349 257, kodulehekülg www.favor.ee

NB! 52. ja 1. nädalal telefonidele ja e-postile ei vastata!

Tööpakkumise number
#171036

Asukoht:
Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
7. jaanuar 2009
Kuulutus sisestati:
11. detsember 2008

AS Favor on 1990.a. asutatud õhukese lehtmetalli töötlemisega tegelev ettevõte, kus töötab üle 200 inimese. Ettevõttes on 4 ärisuunda. CutCenter ärisuund pakub lehtmetalli rullide tükeldamisteenuseid ja tegeleb ka lehtmetalli müügiga. Metaformi ärisuund pakub erinevaid lehetöötlemis- ja koostamisteenuseid: stantsimine, painutus, giljotineerimine, keevitus, koostamine. Profiline on ärisuund, mis valmistab rullvaltsimise tehnoloogia abil erinevaid ehitusprofiile: valikus on kergroovid, siseehituse terasprofiilide süsteemid ja metallist ripplaesüsteemid. Laekeskus on äriklientidele suunatud professionaalne ripplagede müügikeskus. Meie tootmine asub kaasaegsetes tootmishoonetes. Poole oma toodangust ekspordime oma ala juhtivatele ettevõtetele Rootsis, Ungaris, Saksamaal, Soomes, Hollandis, Lätis.
Äripäeva ettevõtete TOP 2007 hindas Favor AS-i Harjumaa parimaks ettevõtteks.

Vaata rohkem