Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #127803

Tootmisspetsialist elektroonikafirmasse

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • tellimus-tootmine protsess (CAD-suunitlus, kvaliteet, tarneaeg)

Ootused kandidaadile

  • Elektroonikaalane haridus (hariduse korvab vastav töökogemus)
  • Stensiilide, Mikroskeemide või muu elektroonikaalane kogemus
  • Eesti ja inglise keele valdamine kõnes
  • Arvutikasutamise oskus (MS Office)
  • Kasuks tuleb soome keele oskus

Ettevõte pakub

  • Rahvusvahelist koolitust
  • Arengu-ja karjäärivõimalusi
  • Kaasaegset töökeskkonda

Tööpakkumise number
#127803