Värsked tööpakkumised

Tootmissekretär

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 234305

Tööpakkumise number

234305

Töö kirjeldus

Seoses töömahu suurenemisega pakume tööd tootmissekretärile, kelle töö sisuks on hindade kalkuleerimine, hinnapakkumiste tegemine, tellimuste vastuvõtmine ja edastamine tootmisesse. Lisaks kuulub tema tööülesannete hulka materjali ja transpordi tellimine ning suhtlemine tarnijate ja klientidega.

Nõudmised kandidaadile

- Eesti ja inglise keele oskus väga heal tasemel
- Arvuti kasutamise oskus
- Täpsus ja operatiivsus
- Soov ja võime kiirelt omandada vajalikke oskusi ja teadmisi
- Iseseisvus, initsiatiivikus, saavutusvajadus ning vastutusvõime

Kasuks tuleb:
- Eelnev töökogemus
- Soome keele oskus
- Jooniste lugemise oskus

Ettevõte pakub

- Häid töötingimusi ja meeldivat töökeskkonda
- Konkurentsivõimelist töötasu
- Väljaõpet
- Võimalust realiseerida ja arendada oma võimeid

Lisainfo

Kandideerimisel lisada kaaskiri koos palgasooviga

Asukoht:
Tartu, Tartumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
27. august 2011
Kuulutus sisestati:
27. juuli 2011
Lisainfo palga kohta:
Kokkuleppel

AS Kivisepad on 2001. aastal asutatud ettevõte, mille põhitegevusalaks on loodusliku kivi (graniit ja marmor) ning kvartsi töötlemine.
Toodame kivist tasapindasid köökidesse ja vannitubadesse ning erinevaid detaile ahjudele ja kaminatele. Kivi töötlemiseks kasutame kaasaegset tehnikat, mis võimaldab teostada ka kõige keerukamaid tellimusi ülima täpsuse ning kvaliteediga. Oma toodangut turustame põhiliselt Eestis, Soomes ja Rootsis.