Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #127561

Tootmisseadmete operaator

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Tootmisseadmete operaator on oma masina meeskonna juht. Ta valdab kaasaegset tootmistehnikat, seadistab ja käitab oma masinat vastavalt tellimuste parameetritele, teostab raporteerimist tootmisprogrammi ja kontrollib toodete kvaliteeti.
Väärtustab aega ning innustab oma meeskonda parimate tulemuste saavutamisele.

Ootused kandidaadile

valmisolek meeskonnatööks
hoolsus ja täpsus tööprotsesside teostamisel
soov ennast täiendada ja areneda oma ala proffesionaaliks
soovitavalt tehnilised eelteadmised

Ettevõte pakub

meeldivat meeskonda
kaasaegset tehnikabaasi ja väljaõpet selle kasutamisel
stabiilset ja pikaajalist töösuhet
konkurentsivõimelist töötasu koos boonustega
mitmekülgset motivatsioonipaketti (sooduslõuna, terviseraha jne.)
perioodilisi ühisüritusi

Tööpakkumise number
#127561