Värsked tööpakkumised

Tootmisseadmete operaator

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 375347

Tööpakkumise number

375347

Firma nimi peidetud Tootmisseadmete operaator

Töö kirjeldus

Ettevõtte arengust tulenevalt pakume tööd tootmisseadmete operaatoritele, kelle peamised ülesanded on tootmisliinide seadistamine ning ettevalmistamine tootmistegevuseks, pideva kontrolli kaudu toote kvaliteedi tagamine ning ette antud tootmisplaani täitmine.

Nõudmised kandidaadile

kogemus ja / või huvi tehnika vastu
iseseisev mõtlemisvõime ja tahe töötada meeskonnas
eesti keele oskus heal tasemel
korrektsus, ausus, täpsus ja kohusetundlikkus
võimekus kvaliteetse töö teostamiseks
hea pingetaluvus
valmidus vahetustega tööks
hea füüsiline vorm

Ettevõte pakub

head töö- ja palgatingimused
eneseteostus- ja arenemisvõimalused
stabiilne ja huvitav töö
kaasaegsed töövahendid
tasuta tööriiete hooldus
väljaõpe kohapeal spetsialistide juhendamisel
toetav meeskond
soodustused sportimiseks ja massaažiks
soodne lõunasöök
motivatsioonipakett
töö 5 päeva nädalas, esmaspäevast reedeni

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Kuulutus aegub:
2. mai 2015
Kuulutus sisestati:
2. aprill 2015

DS Smith Plc on juhtiv rahvusvaheline ettevõte, mis annab tööd rohkem kui 20 000 töötajale enam kui 250 tootmisüksuses. Oleme Euroopa suuruselt teine lainepapist pakendite tootja ning omame tugevat positsiooni kõigil turgudel, kus tegutseme. DS Smith Packaging Estonia tooteportfellis on transpordi-, tarbija- ja jaemüügipakendid. Eestis anname tööd 75 inimesele.