Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #458335

Tootmisseadmete operaator (hooajaline, kuni sept.2017)

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • töö erinevatel lainepakendite tootmisseadmetel;
  • materjalide ja valmistoodangu käsitlemine;
  • valmistoodangu pakkimine, kvaliteedi kontroll;
  • tootmisliinide seadistamine;

Nõudmised kandidaadile

  • kogemus ja /või huvi tehnika vastu;
  • tõsine töössesuhtumine ja hea füüsiline vorm;
  • eesti keele oskus heal tasemel;
  • valmisolek vahetustega tööks;

  • pakume rakendust kuni 30.september 2017a, sobivusel alaline töökoht;
  • töö 2-hes vahetuses, E-R (06.00-14:00,14:00-22:00);
  • väljaõpe kohapeal;
  • tööriietus ja soodne toitlustus;
  • arenguvõimalused;

Lisainfo

  • töökoht asub Lasnamäel, Tallinnas;
PS! Füüsilise koormuse tõttu on töö sobivam meesterahvale;

Tööpakkumise number
#458335

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja või lepinguline või hooajatöö ja ajutine töö (töö on vahetustega), töö sobib ka üliõpilastele
Brutopalk: 4.5 €/tunnis
Kuulutus aegub:
3. märts 2017
Kuulutus sisestati:
2. veebruar 2017

CVKeskus.ee klient

Vaata rohkem