Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #67019

Tootmisseadmete hooldustehnik

CVKeskus.ee klient
Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Tootmisseadmete s.h. fleksotrükiseadmete hooldus ja remont.

Ootused kandidaadile

  • tehniline eriharidus
  • teadmised mehaanikast
  • teadmised pneumaatikast
  • nõrkvoolusüsteemide tundmine tuleb kasuks
  • hea kui on töökogemus tootmisettevõttes
  • keelte oskus on kasuks (soome keel, inglise keel, vene keel)

Ettevõte pakub

oskustele ja töötulemustele vastavat palka
stabiilset töösuhet
nüüdisaegseid töötingimusi
väljaõpet kohapeal

Tööpakkumise number
#67019