Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #341440

Tootmispersonali koolitusspetsialist (õmblus)

CVKeskus.ee klient
Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Tootmispersonali koolitusspetsialisti töö eesmärgiks on tagada tootmispersonali pidev koolitamine ja arendamine.
Peamised tööülesanded:

  • Uute töötajate väljaõppe korraldus ja koolitussüsteemide tagamine kõikides tootmisosakondades
  • Tootmispersonali arendamine ja koolitamine kvalifikatsiooni tõstmisel
  • Pidev tootmispersonali õpetamine ja töövõtete standardiseerimine
  • Olemaolevate töövõtete parendamine
  • Tootmise koolitajate töö koordineerimine ja juhendamine
  • Tootmispersonali töötulemuste (produktiivsus) analüüsimine
  • Tootmispersonali nõustamine tehnoloogiliste protsesside osas

Ootused kandidaadile

  • Eriharidus õmblustehnoloogia valdkonnas ja/või töökogemus tekstiilierialal haridusasutuses
  • Teadmised õmblustehnoloogiatest
  • Eesti ja vene keel oskust igapäevaste tööülesannete täitmiseks vajalikul tasemel

Eneseteostust ja väljakutset pakkuvat tööd rahvusvahelises ettevõttes, häid töötingimusi ning omatöötaja soodustusi.

Tööpakkumise number
#341440

Asukoht:
Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja või lepinguline / vabakutseline
Brutopalk: Alates 1200 €/kuus
Kuulutus aegub:
20. mai 2014
Kuulutus sisestati:
6. mai 2014

Hilding Anders Baltic AS on rahvusvahelisse kontserni Hilding Anders International AB kuuluv ettevõte, mis tegutseb 1997.aastast. Kontsern on Euroopa, Venemaa ja Aasia juhtiv madratsite tootja ning tegutseb 27-s Euroopa ning 13-s Aasia riigis. Ettevõtte põhitegevuseks on madratsite ja madratsikatete tootmine. Lisainfo www.sleepwellbed.com www.hildinganders.com

Vaata rohkem