Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #70169

Tootmisosakonna vahetuse meister

CVKeskus.ee klient
Valgamaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Peamiseks tööülesandeks on ca 140 töölise igapäevatöö korraldamine katkematu tootmisprotsessi tagamiseks

Ootused kandidaadile

Kandidaadilt eeldame:
kõrgharidust või kesk-eriharidust (soovitavalt lihatehnoloogia alast)
head organiseerimisvõimet ja kiiret probleemide lahendamise oskust
inimeste juhtimise oskust
eesti ja vene keele valdamist

Kasuks tuleb varasem töökogemus tootmisettevõttes

Ettevõte pakub

kaasaegseid töötingimusi
mitmekesist tööd arenevas ettevõttes
konkurentsivõimelist töötasu

Tööpakkumise number
#70169

Asukoht:
Valgamaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
10. juuli 2006
Kuulutus sisestati:
15. juuni 2006

AS Valga Lihatööstus on Eesti üks juhtivamaid lihatööstusi, mis kuulub ATRIA gruppi.

Vaata rohkem