Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #326975

Tootmisosakonna mehhaanik

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Laserprinterite ja multifunktsionaalsete seadmete toonerikassettide taastamine. Taastamisteenuse tehniline arendamine.

Ootused kandidaadile

Üldised nõuded:
* täpsus ja hoolikus oma töös; käteosavus detailide käsitlemisel
* püsivus tehniliste probleemide lahendamisel
* tegutsemine kollektiivi ühiste eesmärkide nimel
* soov pidevaks enesetäiendamiseks
* vanus soovitavalt 35 – 55 aastat

Erialased nõuded:
* soovitavalt eelnev töötamine mehhaanika või elektroonikaseadmete valdkonnas
* on meeles kooliajal omandatud füüsika ja keemia põhitõed
* arvutioskus – töötamine Windowsi keskkonnas, printerite draiverite installeerimise oskus, algteadmised arvutivõrkudest
* interneti kasutamine

Keeleoskus:
* eesti keele valdamine
* inglise ja vene keele valdamine tasemel, mis tagab tehnilistest juhenditest arusaamise

Ettevõte pakub

Stabiilset töösuhet, sõbralikku ja toetavat meeskonda.
Pärast testiaja lõppu ning ametikohale kvalifitseerumist vajaduse korral libisevat töögraafikut.

Tööpakkumise number
#326975

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
29. detsember 2013
Kuulutus sisestati:
2. detsember 2013

Rapo AS on tegelenud laserprinterite toonerikassettide taastamisega juba 22 aastat, olles selles valdkonnas juhtiv ettevõte Eestis. Tootmise arengu tõttu otsime oma kollektiivi asjalikku mehaanikut.

Vaata rohkem