Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #54167

Tootmisoperaator

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Baltronic OÜ võtab tööle fiiberoptiliste jätkukaablite monteerijaid. Täitmist ootavad 6 vakantset ametikohta. Lisainfo tel. 6996 790

Ootused kandidaadile

Sobiv kandidaat on:
-hea eesti keele oskusega
-orienteeritud meeskonnatööle
-kohusetundlik
-hea pingetaluvusega
-õpihimuline
-positiivse ellusuhtumisega

Korralikku töötasu vastavalt oskustele, tootlikkusele ja töö kvaliteedile
Meeldivat ja positiivset meeskonda
Meeldivat ja kaasaegset töökeskkonda
Pikaajalist ja stabiilset tööd
Tööks vajalikku väljaõpet
Talvepuhkust

Tööpakkumise number
#54167