Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #308902

TOOTMISOPERAATOR (õpilane)

CVKeskus.ee klient
Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Lainepapist pakendite tootmise liinide töö korraldamine. Liinide seadistamine, opereerimine, kvaliteedi järgimine, pakkimine.
Töö on füüsiline.

Ootused kandidaadile

Eelnev töökogemus ei ole vajalik (väljaõpe tagatakse).
Otsime eelkõige isikuomadustelt sobivat töötajat.
Möödapääsmatult olulised on: korrektsus, kohusetundlikkus, töötahe.

Võimalust ise oma palka boonuse abil mõjutada (põhipalk + boonus tootlikkuse ja kvaliteedi eest).
Saksalikule töökorraldusele püüdlevat keskkonda.
Mitmekülgset kompensatsiooni ja motivatsioonisüsteemi: tasuta sportimisvõimalusi, töötajakindlustust, kaasaegseid olmetingimusi, jm.

Lisainfo

Saada sooviavaldus kohe!

Töötaja palkame koheselt, kuulutuse lõpptähtaega ootamata.

Tööpakkumise number
#308902

Asukoht:
Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
24. juuni 2013
Kuulutus sisestati:
24. mai 2013

Stora Enso Packaging AS tegeleb lainepapist pakendite tootmisega.

Vaata rohkem