Värsked tööpakkumised

Tootmisoperaator ja operaatori abi

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 119542

Tööpakkumise number

119542

Töö kirjeldus

- termovormimismasinate seadistamine ja häälestamine
- tootmisplaani täitmise tagamine
- jooksev töö korraldamine oma tootmislõigu raames
- valmistoodangu jooksev kvaliteedikontroll

Nõudmised kandidaadile

- valmisolek töötada graafiku alusel (sh öötöö ja nädalavahetused)
- karske eluviis
- korrektsus, ausus, täpsus ja kohusetundlikkus
- tehniline taiplikkus
- eelnev töökogemus pole määrav, pakume väljaõpet kohapeal

Ettevõte pakub

- motiveerivat töötasu
- huvitavat, pingelist ja iseseisvat tööd
- stabiilset ja pikaajalist töösuhet
- kaasaegseid töötingimusi
- tasuta transporti Tallinnast Tabasallu ja tagasi
- arenemisvõimalusi suures rahvusvahelises ettevõttes

Asukoht:
Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, lepinguline (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
15. september 2007
Kuulutus sisestati:
15. august 2007

Greiner Packaging AS on Euroopa ühe suurima rahvusvahelise pakenditootja Greiner Group tütarettevõte Eestis, mis tegeleb plastpakendite tootmise ja müügiga. Meie ettevõte Tabasalus tegutseb alates 1999. aastast ning hetkel anname tööd ligi 100-le inimesele.

Seoses ettevõtte kiire arengu ja töömahtude suurenemisega otsime oma meeskonda uusi töötajaid.