Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #344206

Tootmismeistri abi

CVKeskus.ee klient
Saaremaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

kes sisestaks oma osakonna tootmisandmed süsteemi, peaks igapäevaselt tööajaarvestust ning toetaks meistrit tema keerukas ja palju korraldamist nõudvas töös tootmistsehhis.

Ootused kandidaadile

Ootame Sind kandideerima, kui Sa:

  • oled kohusetundlik ja aktiivne
  • ei karda arvutit
  • oled osav matemaatikas ja Excelis
  • oled nupukas ja ei karda suhelda
  • omad B-kategooria juhilube

Ettevõte pakub

  • võimalust kohe tööle asuda
  • tööga kindlustatudst vähemalt 5 päeval nädalas
  • huvitavat ja vaheldusrikast tööd
  • ettevõttesiseseid arenemisvõimalusi
  • konkurentsivõimelist töötasu

Lisainfo

On igati kasuks, kui Sa:

  • oled varem tootmisettevõttes töötanud
  • oled arenemisvõimeline ja õpihimuline

Kui Sinus tärkas huvi, siis palun saada oma CV ja motivatsioonikiri, mis seletab, miks just see amet võiks Sinule kõige paremini sobida.

Tööpakkumise number
#344206

Asukoht:
Saaremaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
13. juuni 2014
Kuulutus sisestati:
28. mai 2014

Börsiettevõtte AS Premia Foods tütarfirma OÜ Vettel asub Saaremaal, 17 km kaugusel Kuressaarest ja tegeleb põhiliselt punase kala töötlemisega - fileerimisega, suitsutamisega, viilustamisega ja kulinaarsete toodete valmistamisega. Valdava osa toodangust ekspordime Soome, aga oleme esindatud ka Eestis, Lätis ja Leedus.

Vaata rohkem