Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #93232

Tootmismeister

CVKeskus.ee klient
Tartu, Tartumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • Vahetuse töö operatiivne planeerimine
  • Tootmistööliste igapäevane juhtimine
  • Tootmistööliste instruktaaž ja väljaõpe
  • Kvaliteedikontroll

Ootused kandidaadile

  • Erialast haridust
  • Head analüüsivõimet ja planeerimisoskust
  • Kõrget sisemist motiveeritust, algatusvõimet ja kohusetundlikkus

  • Võimalust töötada noores ja energilises kollektiivis, kiirelt arenevas ettevõttes
  • Piisavalt otsustamise, vastutamise ja eneseteostamise võimalust omas valdkonnas
  • Motiveerivat materiaalsete hüvede paketti

Tööpakkumise number
#93232

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
16. veebruar 2007
Kuulutus sisestati:
29. jaanuar 2007

AS Palmako on kaasaegseim freesprussist aiamaju tootev ettevõte, kus valmistatakse ca 15 000 aiamaja aastas, mida turustatakse erinevatesse Euroopa riikidesse. AS Palmako on aastaid olnud stabiilseks ja pidevalt arenevaks tööandjaks, pakkudes täna tööd ca 110le inimesele.

Vaata rohkem