Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #809360

Tootmismeister

CVKeskus.ee klient
Tartu, Tartumaa
Link kopeeritud
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • Metallkonstruktsioonide tootmisprotsessi efektiivne korraldamine

  • tootmisplaani täitmine

  • tootmistööliste koolitamine ja nende pädevuse hindamine

  • tootmistööliste disipliini hoidmine, tööaegade ja normtundide jälgimine

  • töötajate tööohutusalane juhendamine ja töö- ning tööohutuse tagamine

Ootused kandidaadile

  • Töökogemus metallitööstuse valdkonnas

  • Materjalide ja tootmistehnoloogiate tundmine

  • Väga hea tehniline taip ja jooniste lugemise oskus

  • Juhtimis- ja organiseerimiskogemus, iseseisvsus, analüüsivõime, pingetaluvus

  • heal tasemel eesti-ja vene keele oskus

  • arvutikasutamise oskus (CAD, BIM)

Lisainfo

Lisaküsimuste korral palume pöörduda
Enn Raidla 5058480

Tööpakkumise number
#809360