Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #195015

Tootmismeister

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

- erinevate metallkonstruktsioonide (ehitus ning masinaehitus) tootmise korraldamine ja koordineerimine
- tootmise järelevalve koostöös kvaliteedispetsialistiga
- toodangu tehniline kontroll koostöös kvaliteedispetsialistiga
- tootmistarvikute (gaasid, keevitustarvikud) sisseost.
- tootmislogistika korraldamine (toormaterjali ladustamine, valmistoodangu laadimine)

Ootused kandidaadile

- haridus metallitöötluse valdkonnas vähemalt kesk-erihariduse tasandil
- meistrina töötamise kogemus vähemalt 3 aastat
- jooniste lugemise oskus
- juhtimis- ja organiseerimiskogemus
- võimeline ennast kehtestama
- oled teotahteline, initsiatiivikas ja valmis oma ideedega välja tulema
- hea arvutikasutamise oskus (Exel, Word)
- väga hea eesti ja hea vene keele oskus
- pingetaluvus

Ettevõte pakub

- tööpanusele vastavat tasu
- vajadusel erialast täiendkoolitust
- huvitavat ja vastutusrikast tööd

Tööpakkumise number
#195015

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja või lepinguline / vabakutseline
Kuulutus aegub:
15. mai 2010
Kuulutus sisestati:
15. aprill 2010

Marsalis Metall OÜ on Eesti kapitalil põhinev firma, mis loodi 2009.a.
Põhitegevusalaks on metallkonstruktsioonide tootmine.

Vaata rohkem