Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #796904

Tootmismeister

CVKeskus.ee klient
Lääne-Virumaa
Link kopeeritud
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

- Tööliste juhtimine/juhendamine ja töö korraldamine

- Täpsus, korrektsus ning kiire loogiline mõtlemine

- Jooniste lugemise oskus

- Võime võtta vastutus meeskonnatöö eest ja enese kehtestamine meeskonnas

- Vene keele oskus

- Valmisolek vahetustega tööks

Ootused kandidaadile

- Igapäevase majade tootmise töö korraldamine vastavalt tähtaegadele.

- Materjali olemasolu kontroll enne pakkimist

- Meeskonnaliikmete juhendamine ja kontrollimine.

- Vajamineva dokumentatsiooni ette valmistamine ja arhiveerimine.

- Teiste tootmisüksustega info vahetamine

- Valmistoodangu kvaliteedi tagamine

- Tootmises tööohutuse tagamine

Ettevõte pakub

- Motiveerivat töötasu vastavalt töötaja oskustele
- Sõbralikku kollektiivi
- Eneseteostuse võimalust
- Transpordi kompentsatsiooni (vajadusel)

Tööpakkumise number
#796904