Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #295458

Tootmismeister-kvaliteedispetsialist

CVKeskus.ee klient
Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Tootmisprotsessi igapäevane planeerimine ja organiseerimine
Tootmisplaanist tuleneva tähtaegsuse tagamine
Koostöös tootmisjuhiga töötajate väljaõppe tagamine
Seadmete rikkest teavitamine
Toodete kvaliteedikontrolli teostamine
Tootmismõõdikute ja kvaliteedimõõdikute kohta õigeaegsete raportite koostamise eest vastutamine
Ettepanekute tegemine kvaliteedijuhtimise parendamiseks

Ootused kandidaadile

Kasuks tuleb eelnev töökogemus allüksusejuhina tootmisettevõttes
Kasuks tuleb eelnev töökogemus komposiitmaterjalidest toodete tootmises
Arvutikasutamise oskus
Iseseisvus, analüüsivõime ja pingetaluvus
Kohusetundlikkus ja valmidus meeskonnatööks
Eesti ja vene keele oskus suhtlustasandil

Ettevõte pakub

Vastutusrikast ja huvitavat tööd
Enesearendamise võimalust
Võimalust töötada kiiresti arenevas ja perspektiivikas ettevõttes
Konkurentsivõimelist töötasu
Meeldivat töökeskkonda
Võimalust rakendada oma ideid ja teadmisi tootmise arendamisel

Tööpakkumise number
#295458

Asukoht:
Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
2. veebruar 2013
Kuulutus sisestati:
2. jaanuar 2013

CVKeskus.ee klient

Tahe Kayaks OÜ on üks Euroopa juhtivatest matkasüstade
ja -kanuude valmistajatest. Pikaajalise kogemusega ja
kiiresti kasvav ettevõte. Valmistame aastas rohkem kui 7000
süstat ja kanuud ning ettevõttes töötab 50 inimest

Vaata rohkem