Värsked tööpakkumised

Tööpakkumise number #623330

Tootmismeister

CVKeskus.ee klient
Jõgevamaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Sinu töö sisuks on vahetuse töö operatiivne juhtimine ja korraldamine vastavalt tootmisplaanile arvestades inimeste, tootmise ja toorme ressursse ning võimalusi. Tootmisefektiivsuse saavutamiseks on esmatähtis tootmistööliste töö koordineerimine ja juhendamine vahetuse jooksul ning toodangu kvaliteedi tagamine.

Nõudmised kandidaadile

Oled sobiv kandidaat, kui Sul on eelnev samalaadne tootmise valdkonna ja inimeste juhtimise töökogemus ning teadmised tootmisprotsessidest. Ootame, et oleksid suurepärane suhtleja ja meeskonnamängija. Lisaks eeldame Sinult otsustusvõimet, enesekehtestamise, läbirääkimis- ja planeerimisoskust, head pingetaluvust ning valmisolekut töötada vahetustes (sh öötöö).

Omalt poolt pakume huvitavat tehnilise ja juhtiva iseloomuga tööd, konkurentsivõimelist töötasu ning isiklikku arenguvõimalust oma töövaldkonnas, võimalust panustada unikaalse vineeritehase käima lükkamisel, kaasaegseid olme- ja töötingimusi ning toredaid kolleege.

Tööpakkumise number
#623330

Asukoht:
Jõgevamaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
31. oktoober 2019
Kuulutus sisestati:
16. oktoober 2019

AS Estonian Plywood on Lemeks AS ja Tarmeko KV OÜ ühisettevõte, mille tegevusalaks on vineeri tootmine. Kaasaegse tehnoloogiaga tootmiskompleks hakkab paiknema Jõgevamaal Viruveres ja selle eeldatav valmimisaeg on 2019. a. Tehas loob kuni 150 uut töökohta.

Vaata rohkem