Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #22519

Tootmislogistik - tarkvaraarendaja

CVKeskus.ee klient
Lääne-Virumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Sinu töökohustusteks on tootmise planeerimine, sealhulgas materjalid ja kapatsiteet, kalkulatsioonide ja analüüside koostamine, raportite esitamine, inventuuride organiseerimine ning majandustarkvara Concorde XAL firmasisene arendamine, uuenduste rakendamine ja kaastöötajate koolitus.

Ootused kandidaadile

Sa oled iseseisev, töökas, loov ja vastutusvõimeline.

Sulle tulevad kasuks IT- ja majandusalased teadmised ning töökogemused (eelistatavalt Concorde XAL), hea inglise keele väljendusoskus, kogemus rahvusvahelises firmas.

Võimalust töötada edule orienteeritud sõbralikus rahvusvahelises kollektiivis, areneda ja kaasa rääkida olulistel teemadel organisatsioonis.

Lisainfo

Ootame Sinu ametikäigukirjeldust koos palgasooviga hiljemalt 01.08.2003.a.

Tööpakkumise number
#22519

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
ametnik
Kuulutus aegub:
1. august 2003
Kuulutus sisestati:
4. juuli 2003

Flexa Eesti AS on 1994. aastal loodud 100% Taani kapitalil baseeruv Eesti firma, mis toodab männipuidust mööblikomponente, liimkilpi ning lastemööblit. Firma tootmiskompleksid asuvad Lääne-Virumaal, Viru-Nigulas ja Kadrinas.

Vaata rohkem