Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #55195

Tootmisliini operaator

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • turvavööle komponentide(sidurite) koostamine automaatliinil;
  • lihtsamate vigade kõrvaldamine automaatliinil;
  • valmistoodangu kvaliteedi kontrollimine juhendite ja näidiste järgi;
  • toodangu katsetamine kontrollseadmetel

Ootused kandidaadile

  • tehnilistel seadmetel töötamise kogemus;
  • arvutioskus;
  • automaatika tundmine
  • eesti keele oskus, vene ja inglise keele oskus tuleb kasuks
  • hea tervis, kuna töö eeldab füüsilist pingutust

Ettevõte pakub

  • tööd rahvusvahelises ettevõttes
  • kaasaegset tehnoloogiat ja töökeskkonda
  • konkurentsivõimelist palka

Lisainfo

Kasuks tuleb

  • seeria- ja masstootmise kogemus
  • jooniste lugemise oskus

Tööpakkumise number
#55195