Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #687225

Tootmisliini operaator

CVKeskus.ee klient
Viimsi, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • Tootmisliini ettevalmistamine ja reguleerimine

  • Tootmisliini töö jälgimine ja toote kvaliteedi kontroll

  • Tootmisiini pealt toodete maha korjamine ja pakkimine

Ootused kandidaadile

  • Keskharidus
  • Füüsiline vastupidavus
  • Valmisolek meeskonnatööks
  • Korrektsus ja täpsus
  • Soovitav eelnev töö kogemus tootmisettevõttes
  • Eesti keele oskus.

Ettevõte pakub

  • Väljaõpet kohapeal

  • Mugavaks tööks vajalikke vahendeid

  • Sõbralikku ja toetavat meeskonda

  • Ühisüritusi enne suve- ja talvepuhkust

  • Kollektiivpuhkus jõulude ja aastavahetuse ajal ning kolm nädalat südasuvel

  • Tasuta transport suunal Tallinn-Viimsi-Tallinn

Lisainfo

TÄISTÖÖAEG VAHETUSTEGA!
I 07.00 - 15.30; II 14.00-22.00, sh L ja P.
Asukoht: Vanapere tee 14, Viimsi, Harjumaa.

Tööpakkumise number
#687225

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Brutopalk: 1000 - 1200 €/kuus
Kuulutus aegub:
28. veebruar 2021
Kuulutus sisestati:
11. veebruar 2021

Interchemie Eesti AS on veterinaar-ravimeid tootev ettevõte.

Vaata rohkem