Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #142825

Tootmiskoordinaator

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Tootearendus;
suhtlemine disainerite, tarnijate ja tootjatega;
näidiste valmimisprotsesside juhtimine;
toodete ja tarvikute valik ning tellimine ;
toote valmimise organiseerimine ja järelevalve;
turusituatsiooni jälgimine ja analüüs.

Ootused kandidaadile

Äriline mõtlemine;
tulemusele orienteeritus;
eesti ja inglise keele valdamine väga heal tasemel;
soome ja vene keele valdamine suhtlustasandil;
kergetööstusalane haridus ja kogemus;
kasuks tulevad teadmised pealis- ja spordirõivaste tehnoloogiast ning materjalidest;
valmidus väliskomandeeringuteks;
amet peab kandidaadi jaoks olema heaks väljakutseks:

Ettevõte pakub

Eneseteostuse võimalust;
loomingulist, vaheldusrikast ja huvitavat tööd;
rahvusvahelist suhtlust;
meeldivat ja sõbralikku töökeskkonda;
arengu - ja koolitusvõimalust;
konkurentsivõimelist ning motiveerivat töötasu.

Lisainfo

Põhipalk + tulemuspalk

Tööpakkumise number
#142825

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
lepinguline / vabakutseline
Kuulutus aegub:
29. märts 2008
Kuulutus sisestati:
29. veebruar 2008

TEMP-TEAM Eesti OÜ on personaliteenuseid pakkuv ettevõte, mis on osa Taani kontsernist Juhler Group. Juhler Group on üks Põhja-Euroopa juhtivamaid tööjõu vahenduse ja personaliteenusi pakkuvaid ettevõtteid. Kokku on 400 professionaalset personalispetsialisti 12 maal üle maailma, 100 eri esinduses.
Meie kliendiks on põhitegevusena imikute ja laste rõivaste tootmise ja turustamisega tegelev ettevõte Minitex, kellel on esinduskauplused nii Tallinnas ja Riias. Ettevõtte tähtsaimad turud on Baltikum, Skandinaavia,Venemaa ja Ukraina.

Vaata rohkem