Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #295788

Tootmisjuht/tehnoloog

CVKeskus.ee klient
Tartumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Töötaja tööülesandeks on suurköögi töö juhtimine, planeerimine ja 20 töölise töö korraldamine.
Tootearendus, kvaliteedi- ja toorainekulu kontroll.
Tootekalkulatsioonide koostamine
Osakonna tööjõukulu arvestus.
Ettevõte eneskontrolli korraldamine.
Aruandlus tehtud töö kohta

Ootused kandidaadile

Eeldame:
keskeri -või kõrgharidust toidutehnoloogia - või kokanduse erialal
eelnevat juhtimiskogemust
arusaamist toidu valmistamise tehnoloogiast
personaalarvuti kasutamisoskust
töökust, ausust, innovatiivsust ja pingetaluvust
suhtlemisoskust ja pingetaluvust
B-kat. juhilubade olemasolu
protsessikeskset mõtlemisoskust

Ettevõte pakub

Tööd huvitavas keskkonnas
Iseseivust ja otsustusõigust osakonna töö juhtimisel
Meeldivat töökeskonda ja edasipüüdliku meeskonda

Tööpakkumise number
#295788

Asukoht:
Tartumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Brutopalk: 800 - 900 €/kuus
Kuulutus aegub:
6. veebruar 2013
Kuulutus sisestati:
6. jaanuar 2013
Lisainfo palga kohta:
Lisatasu käibe kasvult

Reinu Toidukaubad OÜ on toidukaupade tootmisega tegelev ettevõte. Ettevõte alustas tegevust 1997.a. Ettevõtte põhitooted on kulinaariatooted, pizzad, valmistoidud ja pizza ning toidukaupade kojuvedu. Tuntumateks kaubamärkideks on Reinu pizza ja Gulinaar. 20% oma toodangust ekspordime.

Vaata rohkem