Värsked tööpakkumised

Tootmisjuht

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 592873

Tööpakkumise number

592873

Firma nimi peidetud tootmisjuht

Töö kirjeldus

Werroform OÜ on Võrus asuv Šveitsi kapitalil baseeruv rahvusvaheline puiduettevõte, mis tegeleb puitkonstruktsioonide, mööbli ja innovaatiliste toodete arenduse ning tootmisega. Ettevõtte toodang eksporditakse peamiselt Kesk-Euroopa turule.

Ootame endaga liituma teotahtelist TOOTMISJUHTI.

Sinu töö peamiseks eesmärgiks on tootmise planeerimine, juhtimine ning selle efektiivsuse tõstmine.
Sinu vastutada on kogu tootmisprotsessi toimimine, sh. materjalide varumine, tootmisvahendite ja -seadmete hindamine, meeskonna juhendamine ning arendamine, kvaliteedikontroll. Tootmisjuhina osaled ka uute toodete arendamises, tootmisvõimekuse hindamises ning planeerimises ja oled partneriks ettevõtte juhtidele.

Nõudmised kandidaadile

Ootame Sind kandideerima, kui sul on:
- tehniline haridus ja tootmis- või ehitusalane töökogemus, soovitavalt puidutöö valdkonnas;
- tehniline taiplikkus ja jooniste lugemise oskus;
- hea arvutikasutamise oskus (Excel);
- saksa või inglise keele oskus vähemalt suhtlustasandil;
- väga hea analüüsioskus, mis väljendub edukas tootmise planeerimises;
- väga hea pingetaluvus, suhtelmisoskus ja eestvedamise võime.
Sinu töös on oluline meeskonnatöö, võime ennast positiivselt kehtestada ja lahendustele suunatud mõtlemine.

Ettevõte pakub

Meie pakume sulle:
- võimalust panustada ettevõtte arengusse ja seeläbi eneseteostusvõimalust innovaatilises rahvusvahelises ettevõttes;
- toetavat ja kaasavat meeskonda;
- kaasaegset töökeskkonda.

Asukoht:
Võrumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
7. mai 2019
Kuulutus sisestati:
23. aprill 2019

Tammiste Personalibüroo aitab kõikjal Eestis asuvatel klientidel värvata õigeid inimesi, hinnata nii töötajaid kui kandidaate ning arendada meeskondi läbi haaravate koolituste. Meil on esindused Tallinnas ja Pärnus ning omame mahukat üleriigilist tööotsijate andmebaasi Karjäärikaust. Koolituspartneritena kasutame hinnatud Eesti koolitajaid.

Leiame töötajad paljudesse ärivaldkondadesse. Tööstusest tootmiseni, müügist ehituseni, energeetikast elektroonikani — tunneme end kõikjal koduselt