Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #242798

Tootmisjuht

CVKeskus.ee klient
Võrumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Tootmistegevuse efektiivne juhtimine ja tellimuste õigeaegne täitmine ning toodete kvaliteedi tagamine.
Edukalt toimiva meeskonnatöö tagamine tootmises, tootmispersonali puudutavate küsimustega tegelemine (aluvuses on ca 22 inimest).
Tootmisprotsessi pidev arendamine

Ootused kandidaadile

Sobiv kandidaat on eelneva tootmisüksuse juhtimiskogemusega, soovitavalt mööbli valdkonnas.
Oskus juhtida meeskonda, ning motiveerida.
Valmisolek eesmärgipäraseks tegutsemiseks ja vastutuse võtmiseks oma töös.
Koostöövalmidus ettevõtte teiste osakondadega.
Hea pingetaluvus ning oskus iseseisvalt lahendada probleeme.
Vajalik on hea arvutikasutamise oskus.
Kasuks tuleb vene ja inglise keele oskus suhtlustasandil.

Ettevõte pakub

Huvitavat tööd arenevas ettevõttes.
Võimalust välja töötada efektiivselt toimiv tootmissüsteem.
Kaasaegset töökeskkonda
Eneseteostust- ja arenguvõimalust.
Sõbralikku ja toetavat töökollektiivi.
Konkurentsivõimelist töötasu.

Lisainfo

Kandideerimiseks palume saata CV koos motivatsioonikirja ja palgasooviga aadressile:info ätt ehitusvara.ee, märgusõna “Tootmisjuht”. Lisainfo telefonil 782 1700

Tööpakkumise number
#242798

Asukoht:
Võrumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
8. november 2011
Kuulutus sisestati:
25. oktoober 2011

AS Ehitusvara on pehmemööbli tootmisega ja müügiga tegelev Eesti ettevõte, kes asub Võru linnas. Oleme tegutsenud alates 1995 aastast .

Vaata rohkem

Tootmisjuht