Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #53235

Tootmisjuht

CVKeskus.ee klient
Viljandimaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

EPMÜ põllumajandus- ja keskkonnainstituudi Polli aiandusuuringute keskus on edukas teadusasutus, mille hallata on 50 ha katse- ja tootmisaedu ( õunad, sõstrad, ploomid, kirsid jm.), kes otsib oma meeskonda tootmisjuhti, kelle põhiliseks tööülesandeks on:

asutuse infrastruktuuri ( hooned, tehnika ja istandused) hooldamise, korrasoleku ja arengu tagamine

Ootused kandidaadile

kõrgharidus põllumajanduse alal ( soovitavalt aianduslik),
varasem aiandusalane töökogemus, inimeste juhtimisoskus,
hea analüüsivõime, suhtlemis- ja väljendusoskus,

Ettevõte pakub

eneseteostuse ja -arendamise võimalusi,
kaasaegset ja meeldivat töökeskkonda ja -kollektiivi,
töötulemustest sõltuvat korralikku sissetulekut,
ametiautot ja vajadusel -korterit

Tööpakkumise number
#53235
Tootmisjuht