Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #551876

Tootmisjuht

CVKeskus.ee klient
Valgamaa
Tööpakkumine on aegunud!

Asukoht: Valgamaa
Töö tüüp: täistööaeg
Lisainfo: palgatöötaja

Kuulutus sisestati: 15. august 2018
Kuulutus aegub:13. september 2018

Töö kirjeldus

Tootmisjuhi ülesandeks on ettevõtte tootmisprotsesside juhtimine ja arendamine, saavutamaks ettevõtte kõrgetele standarditele vastava toodete valmistamine ning tootmisefektiivsuse tõus.

Ootused kandidaadile

- Sa ei pelga väljakutset pakkuvat tööd pidevalt arenevas ettevõttes;

- Sa soovid töötada suurepäraste töötingimustega kaasaegses kontoris;

- Sa soovid olla osa sõbralikust kollektiivist.

Edukal kandidaadil on eelkõige alljärgmised omadused:

- head juhtimisomadused ja ressursside planeerimise kogemus;

- head organisatoorsed võimed;

- võime inimesi suunata, motiveerida ja arendada;

- kogemus metallitöötlemises või muus sarnases valdkonnas;

- CAM-programmide kasutamise oskus;

- oskus näha süsteemseid puuduseid ning leida võimalusi nende kõrvaldamiseks;

- kõrged isiklikud kvaliteedistandardid.

Kasuks tulevad kahtlemata erinevate võõrkeelte oskus ning hea suhtlemis- ja eneseväljendusoskus.

AS Parmet on kogemustega tootmisettevõte, mis toodab ja paigaldab kvaliteetseid metallitooteid. Meie tooteportfelli kuuluvad eelkõige metallfassaadid, -ripplaed ja profillid. Ettevõttel on kontorid Otepääl ja Tallinnas, tootmine toimub Otepääl. Rohkem infot leiad meie koduleheküljelt www.parmet.ee.

Tööpakkumise number
#551876

Asukoht:
Valgamaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
13. september 2018
Kuulutus sisestati:
15. august 2018

AS Parmet on tunnustatud pikkade kogemustega ehitusmaterjalide tootja. Meie tootevalik hõlmab eelkõige metall-lagesid, fassaadikatteid, profiile, kuid ka palju muud huvitavat, mida lehtmetallist toota on võimalik.

Meie kaasaegne tehas asub Otepääl, kontor on meil lisaks Otepääle veel ka Tallinnas.

Vaata rohkem

Tootmisjuht