Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #535281

Tootmisjuht-töödejuhataja

CVKeskus.ee klient
Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Tootmisjuht-töödejuhataja on juhtkonna liige, kellele alluvad tootmisassistent ja tootmistöölised erinevates tootmistsehhides. Tootmisjuht-töödejuhataja vastutab oma valdkonna planeerimise, juhtimise ja arendamise eest, täpsemad tööülesanded hõlmavad järgmist:
- tootmiskorralduse arendamine ja optimeerimine
- tööprotsessi planeerimine ja igapäevane operatiivne juhtimine
- tööks vajalike materjalide ja töövahendite planeerimine
- tööjõu planeerimine ja arendamine
töökeskkonna ohutuse tagamine ja selle eest vastutamine
töökoht asub Kundas Lääne-Virumaal

Ootused kandidaadile

Ideaalne kandidaat omab tehnilist haridust ja varasemat töökogemust sarnasel ametikohal metallitöötlemise valdkonnas.
Vajalikud on teadmised tootmisprotsessi planeerimisest ja juhtimisest, tehniliste jooniste lugemisoskus ja tootmise planeerimise tarkvara kasutamiskogemus.
Samuti on vajalikud head juhiomadused inimeste töö korraldamisel sh vene keelt kõnelevate töötajatega suhtlemisel.

Pakume heale kandidaadile huvitavat tööd kiiresti arenevas ettevõttes kus oma teadmiste ja kogemuste põhjal tootmisprotsessi arendada.
Hea töö eest maksame head tasu ja tagame võimaluse ennast oma valdkonnas täiendada.
Kundast eemalt tööl käivale inimesele pakume elamispinda.

Tööpakkumise number
#535281

Asukoht:
Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Brutopalk: Kuni 2600 €/kuus
Kuulutus aegub:
14. juuni 2018
Kuulutus sisestati:
16. mai 2018

CVKeskus.ee klient

Vaata rohkem