Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #220465

Tootmisjuht

CVKeskus.ee klient
Tartu, Tartumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Tootmisjuht on tehase juht, kellel on ~ 10 alluvat ja kelle otseseks ülemuseks on tegevjuht. Tootmisjuhi peamisteks tööülesanneteks on tellimuste täpne ja õigeaegne töösse andmine, materjalide planeerimine ja tellimine, tööjooniste koostamine, alluvate töö korraldamine ja kontroll, toodete kvaliteedi kontroll ning toodete sertifitseerimisprotsessi juhtimine. Tootmisjuht suhtleb väga tihedalt müügiosakonnaga ja paigaldusmeeskonnaga. Tootmisjuht osaleb koos tegevjuhiga tootmisseadmete ja -protsesside pidevas arendamises.

Ootused kandidaadile

* tehniline või ehitusalane kõrgharidus
* vähemalt 2-aastane juhtimiskogemus
* väga hea planeerimisoskus
* väga hea suhtlemisoskus
* joonestusprogrammiga (AutoCAD vms.) töötamisoskus
* inglise ja vene keele oskus keskmisel tasemel
* autojuhiload
* huvi selle valdkonna ja töö vastu

Ettevõte pakub

* korralik palk
* kaasaegne töökeskkond
* nooruslik ja kogenud kollektiiv
* sportimisvõimalused
* tööülesanneteks auto ja telefon
* palju suhtlemist

Tööpakkumise number
#220465

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
14. märts 2011
Kuulutus sisestati:
28. veebruar 2011

OÜ Vivocard Plus on loodud 1997. aastal. Toodame mängu- ja spordiväljakute inventari ning rajame väljakuid üle Eesti. Tootmishoone on kaasaegne ja asub Vahi tööstuspargis ca 2km kaugusel Tartu linna piirist.

Vaata rohkem

Tootmisjuht