Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #140615

Tootmisjuht

CVKeskus.ee klient
Tartu, Tartumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Tootmise korraldamine - toodete tähtaegse ja kvaliteetse valmimise tagamine, tootlikuse suurendamine, osakondade vahelise koostöö tagamine.

Ootused kandidaadile

Sa oled töötanud juhina tootmisettevõttes.
Sul on kõrgharidus.
Sa oled oma tööülesannetega hästi toime tulnud, mille kinnituseks on sinu praeguse tööandja edukus.
Sul on majanduslik mõtlemine, ning tegevustes lähtud kliendikesksusest.
Sa tunned ja kasutad kaasaegseid juhtimismeetodeid , oskad töötajaid motiveerida , hoida korda ja distsipliini.

- tippspetsialistidest tugimeeskonda ( tehnoloogid, insenerid, konstruktorid ) ja tugistruktuure ( sisseost, personaliteenistus ), kus on võrdselt kaasatud nii nooruslik teotahe kui aastatega talletatud kogemused
- ühte Eesti kaasaegsemat seadmeparki metallitööstuses
- pidevat ülevaade ja tagasisidet tootmisprotsessidest juurutatud IT lahenduste kaudu

Tööpakkumise number
#140615

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja või lepinguline / vabakutseline
Kuulutus aegub:
23. märts 2008
Kuulutus sisestati:
18. veebruar 2008

Meteci ettevõtete gruppi on koondunud 5 Tartus tegutsevat metallitööstusettevõtet, kus töötab kokku üle 300 inimese. Firmad on spetsialiseerunud metallitöö erinevatele valdkondadele, tehes siiski tihedalt omavahelist koostööd ja omades ühiseid müügi-, ostu- ja juhtimisstruktuure.

Vaata rohkem

Tootmisjuht