Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #213522

TOOTMISJUHT

CVKeskus.ee klient
Tartu, Tartumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

AS Leibur otsib Tartu tootmisüksusse tootmisjuhti.

Ootused kandidaadile

# kõrgharidus (soovitavalt toiduainetega seotud valdkonnas)
# arvuti kasutamise oskus
# juhtimiskogemus toiduainetööstuses
# meeskonnatöö valmidus
# tehniline kompetents
# positiivsus ja arenemissoov
# initsiatiiv ja iseseisvus
# lojaalsus ja usaldusväärsus
# eesti keele oskust, eeliseks on inglise ja/või soome keele oskus

Ettevõte pakub

# tööd rahvusvahelises, kiirelt arenevas ettevõttes
# võimalust rakendada oma ideid ja teadmisi tootmise arendamisel
# arenguvõimalusi ja koolitust

Tööpakkumise number
#213522

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
14. detsember 2010
Kuulutus sisestati:
1. detsember 2010

CVKeskus.ee klient

Vaata rohkem

TOOTMISJUHT