Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #152841

Tootmisjuht

CVKeskus.ee klient
Tartu, Tartumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

esmaseks ülesandeks on rajatava tehase käivitamine ja hiljem tehase igapäevase tootmistegevuse korraldamine.

Ootused kandidaadile

Sobiv kandidaat on kõrgema tehnilise haridusega ja omab juhtimiskogemust tootmisettevõttes (ideaalis ehitusmaterjalide tööstuses). Töö eeldab head initsiatiivi ja organiseerimisvõimet, süsteemsust ja täpsust ning häid suhtlemis- ja juhiomadusi.
Vajalik on hea inglise keele oskus ja vene keele oskus suhtlustasandil.

väljaõpet korporatsiooni Euroopa tehastes (alates sügisest 2008), huvitavat tööd arenevas ja edukas rahvusvahelises ettevõttes ja head motivatsioonipaketti.

Tööpakkumise number
#152841

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
21. juuli 2008
Kuulutus sisestati:
21. mai 2008

Henkel Balti OÜ on rahvusvahelise keemiakontserni Henkel KGaA tütarfirma Baltimaades, kes esindab kaubamärke Loctite, Ceresit, Makroflex, Moment jpt. Üheks Henkeli kontserni suunaks on ehitusmaterjalide tootmine. Ceresit brändi all toodetakse erinevaid plaatimissegusid, vuugitäiteid, fassaadikrohve, põranda- ja hüdroisolatsioonisegusid jms.
Peagi alustab Henkel Ceresit ehitussegude tehase rajamist Tartusse. Toodangut oodatakse juba 2009. aasta kevadel.

Vaata rohkem

Tootmisjuht