Värsked tööpakkumised

Tootmisjuht

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 188457

Tööpakkumise number

188457

Töö kirjeldus

Otsime oma meeskonda tootmisjuhti, kelle ülesandeks on tootmistegevuse efektiivne planeerimine, teostamine ja arendamine.

Nõudmised kandidaadile

• eelnev töökogemus puidutööstusettevõttes vähemalt 3 aastat
• kesk-eri või kõrgharidus
• tootmisprotsessi ja inimressurssi efektiivse juhtimise oskus
• hea MS Office ja Autocad kasutamise oskus
• hea analüüsivõime
• hea suhtleja ning positiivne meeskonnalooja

Pakume eneseteostusvõimalust vastutusrikkal ja mitmekülgsel töökohal ning väärilisi tingimusi sõltuvalt tulemustest

Lisainfo

Kandideerimiseks saada palun oma CV ja kaaskiri koos palgasooviga

Asukoht:
Tartu, Tartumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
16. jaanuar 2010
Kuulutus sisestati:
16. detsember 2009

AS Lasita Aken on Eesti vanim puit- ja puit-alumiiniumakende, rõduuste ning välisuste tootmisega tegelev ettevõte.